Claudia Gray - Tisíc kousků tebe

10.02.2018

název v češtině: Tisíc kousků tebe

název v originále: A Thousands Pieces of You

autorka: Claudia Grayová

nakladatelství: CooBoo

počet stran: 280

vazba: pevná s přebalem

Postavy

Marguerita-Odhodlaná udělat cokoli, aby se pomstila vrahovi svého otce. Je z rodiny fyziků, ale ona jediná je umělkyně. Má starší sestru Josie

Máma-Slavná vědkyně, která vynalezla spolu s otcem Marguerite a jejich asistenty Ohniváka, který má umožnit cestování mezi dimenzemi. Je z Ruska a její rodina byla šlechtická. Ona v Rusku nežila, protože její rodina žila čtyři generace ve Francii a ona se potom se svými rodiči odstěhovala do Spojených států.

Táta-Vědec, který žil v Londýně se svou sestrou Susannah. I když měl svou sestru rád, tak s ní vydržel max. šest dní. Do Ameriky se přistěhoval až když začal pracovat s mámou Marguerity.

Paul-Jedním slovem génius. Velice brzy měl vystudovanou střední školu a vysoku. Asistent ...

Theo-Asistent...Chytrý, ale líný. Chodí pozdě a vymetá jeden klub za druhým. Rád vtipkuje.

Wyatt Conley-Zakladatel a výkonný ředitel Triadu. Sponzoruje výzkumy Margueritiných rodičů.

Josie se tam moc nevyskytovala, ale je chytrá stejně jako její rodiče

Anotace

Rodiče Marguerite Caineové jsou geniální vědci, jejichž převratný vynález zvaný Ohnivák umožňuje cestování do různých dimenzí. Ale potom je Margueritin otec zavražděn a jeho vrah - hezký a tajemný Paul, asistent obou rodičů - stačí před zákonem uniknout do jiné dimenze. Marguerite nepřipustí, aby zůstal bez trestu, takže se ho vydá pronásledovat. Dívka se zde pokaždé vtělí do alternativní verze sebe sama, ale setkává se také s alternativními verzemi lidí, které zná - včetně Paula, jehož život se s tím jejím čím dál více proplétá. Marguerite brzy začne pochybovat nejen o Paulově vině, ale i o vlastních citech k němu. A vzápětí odhaluje, že pravda o smrti jejího otce je mnohem hrozivější, než předpokládala.


Knížku jsem si zamilovala a doufám, že brzy vyjdou i další díly této trilogie.

Nezapomeňte se kouknout na můj instagram, kde jsou všechny novinky. Odkaz najdete v kolonce kontakt.

-s láskou vaše Míša-