Články

    Přečtěte si, co je nového

 

Připravte si wishlisty, protože bude spoustu nových knih. Pojďme se na ně kouknout.

Nejcastěji čtu knihy od nakladatelství CooBoo, a proto, když jsem se nudila, tak jsem zamířila na jejich stránky. Našla jsem spoustu knih, které mě zaujaly. Pár vám jich tady vypíšu.

Spisovatelka Sarah J. Maas se narodila v New Yorku, momentálně žije se svým manželem v Pensylvánii. Vystudovala Hamilton College se zaměřením na tvůrčí psaní, jako vedlejší obor si zvolila religionistiku. Je autorkou populární young-adult série Skleněný trůn. Její první verzi napsala už v šestnácti letech. Byla přeložena do třiadvaceti jazyků a je...

Christopher Paul "Chris" Colfer (* 27. května 1990) je americký herec, zpěvák a spisovatel. Jeho nejznámější role je Kurt Hummel v seriálu Glee, za kterou v roce 2011 vyhrál Zlatý glóbus a tři ceny People's Choice Awards (2013, 2014, 2015)

Narodila se 7. prosince 1981 v Anglii. Od útlého věku milovala čtení a psaní, a uvedla, že její zkušenosti se šikanováním z dětství ji ovlivnily, a proto se rozhodla psát. Ve věku 15 let byla přijata do londýnské modelingové agentury a stala se modelkou. Dělala modelku dva roky a uvedla v rozhovorech, že se jí to nelíbilo.